Zbiórka dla zwierzaków- cichych ofiar wojny

Zbiórka dla zwierzaków – cichych ofiar wojny

Powiedzieć, że uczniowie SP10 ich rodzice i cała społeczność skupiona wokół naszej szkoły to niesamowici ludzie – to jak nic nie powiedzieć. Dzięki ogromnemu sercu i zaangażowaniu wszystkich, udało się zebrać ponad 190 kg karmy, miski i zabawki dla zwierzaków oraz koce. Zbiórka dla zwierzaków pokrzywdzonych w skutek napaści Rosji na Ukrainę, w naszej szkole dobiegła końca. Wszystkie dary zostały spisane, podzielone, pakowane w kartony, które dokładnie opisaliśmy, by jak najbardziej ułatwić pracę osobom, które dostarczają dary w najpotrzebniejsze miejsca. W pakowanie poza Samorządem Uczniowskim włączyły się także studentki biologii Uniwersytety Pedagogicznego odbywające praktykę z dydaktyki u nas w szkole. Karma została przekazana do KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz do Fundacji dla Zwierząt Ła Fauna -interwencje i adopcje. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za udział w akcji.

Skip to content