zr-906x500

Zakończenie roku w XLV Liceum Ogólnokształcącym.

Uczniowie XLV Liceum Ogólnokształcącego po raz ostatni w tym roku szkolnym przekroczyli próg szkoły. Wielu z nich odebrało świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.

Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście: Zastępczyni Prezydenta Miasta Krakowa ds. edukacji, polityki społecznej i mieszkalnictwa Maria Klaman, Inspektor Wydziału Edukacji UMK Joanna Broś , Przewodnicząca Rady Dzielnicy II Grzegórzki Monika Firlej, Mariusz Cupiał koordynator projektu Uczeń Obywatel, ksiądz proboszcz z parafii św. Mikołaja, przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców oraz nauczyciele i rodzice naszych licealistów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Tacy jesteśmy – uczennice i uczniowie XLV LO w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia foto kroniki z naszego zakończenia roku szkolnego na portalu krakow.pl

Foto kronika

Nasza galeria z zakończenia.

Skip to content