13. Zabawa karnawałowa 3IMG_20230216_114911

Zabawa karnawałowa klas 1-3 w szkolnej świetlicy

W Tłusty Czwartek wspaniale bawiliśmy się przy muzyce i konkursach podczas Balu Karnawałowego.  W prowadzenie zabawy zaangażowali się również uczniowie z klasy 7. Uczennice z klas starszych dla chętnych dzieci zorganizowały piękne malowanie buzi. Podczas zabawy odbył się  Konkurs na Najciekawszą Fryzurę „Karnafryz”. Na głowach pojawiły się bardzo pomysłowe fryzury np. bukiet róż z drucików kreatywnych, siwe włosy starszego pana, warkoczykowe różki itd. Jury składające się z wychowawczyń klas 1-3 oraz świetlicy ogłosiło następujące wyniki konkursu:

1 miejsce – Zuzanna Miłek, Michalina Mączyńska, Beata Jaworska

2 miejsce – Wojtek Weselak, Natan Wyżykowski, Yelizaveta Kutsopiat

3 miejsce – Józef Lont,  Oliwier Świeżowski-Wróbel, Matylda Rudzik

4 miejsce – Wiktoria Czwakiel, Ricardo Bernuzzi, Eryk Stępień

Gratulacje!

Skip to content