Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-43

Zabawa Karnawałowa klas 1-3 pt. „W oceanie” oraz konkurs na najciekawszą fryzurę „Karnafryz”

Uczniowie klas 1-3w dniu 08.02.19 pokazali swoje zdolności taneczne podczas wesołej zabawy karnawałowej.

Salę ozdobiły nie tylko baloniki, ale wycięte przez dzieci w świetlicy figurki zwierząt morskich. Podczas balu nie zabrakło konkursów z nagrodami, wyboru na króla i królową balu. Podczas zabawy odbył się również konkurs Karnafryz. Można było zachwycić się nieprawdopodobnie ciekawymi pomysłami na wykonanie fryzury. Niektóre nawiązywały do tematyki balu karnawałowego poprzez niebieski  i zielony kolor (woda z wodorostami) lub poprzez kształt przypominający np. ośmiornicę lub muszle ślimaków morskich. Laureaci konkursu otrzymali wspaniale kolorowe dyplomy przygotowane specjalnie na tą okazję. Gratulujemy wszystkim pomysłodawcą!

Skip to content