Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1-6 pt. „Anioł szczęścia 2016”

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, a jest ich w tym roku 30. Wszystkie anioły zachwycają swoim anielskim urokiem i techniką wykonania. Jury spędziło wiele czasu, aby podjąć słuszną decyzję. Jury postanowiło przyznać 3 uczniom nagrody Grande prix, ponieważ ich prace przedstawiają bardzo wysoki poziom wykonania i wykraczają poza wymagania konkursu. Teraz wszystkie anioły są wspaniałą przedświąteczną ozdobą naszej szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, a jest ich w tym roku 30. Wszystkie anioły zachwycają swoim anielskim urokiem i techniką wykonania. Jury spędziło wiele czasu, aby podjąć słuszną decyzję. Jury postanowiło przyznać 3 uczniom nagrody Grande prix, ponieważ ich prace przedstawiają bardzo wysoki poziom wykonania i wykraczają poza wymagania konkursu. Teraz wszystkie anioły są wspaniałą przedświąteczną ozdobą naszej szkoły.
Oto wyniki konkursu:
Nagroda Grande Prix:
 
1.       Maciej Zaborowski – kl. 2a
2.       Zofia Spyt – kl. 2a
3.       Wiktoria Ginter – kl. 6a
 
 
Miejsce 3
 
1.       Michał Mizera – kl. 1a
2.       Julia Ślęczka – kl. 2a
3.       Kacper Lewandowski – kl.2a
4.       Sława Korta – kl. 2b
 
Miejsce 1
 
Oliwia Lumumba Diya – kl. 1a
Julia Siwek – kl. 2a
Dawid Lumumba Diya – kl. 3a
 
Wyróżnienia
 
Sabina Stankiewicz – kl. 2a
Wiktoria Szafraniec – kl. 2b
Nikodem Bobrowski – 2b
Alicja Małachowska – 2b
Jacek Kossowicz – Reroń – kl. 2b
Franciszek Heród – kl. 2b
Szymon Lipszyc – kl.2b
Szymon Kantor – kl. 2b
Natasza Kołodziej – kl. 3a
Gabriela Anna Suślik – kl. 5a
 
 
Miejsce 2
 
Bartosz Bigosiński – kl. 2b
Zuzanna Woźniak – kl. 3a
Maja Zając – kl. 3a
 
 
Pamiątki udziału:
 
Dagmara Kośmider –kl. 2b
Inga Kotowicz – kl. 2b
Oskar Porębski – kl. 2b
Joannis Eftychion – kl. 2b
 
 
 
                Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 16.12.2015 r. podczas uroczystości „Nasza Choinka” o godz. 17.00 na Sali gimnastycznej.

Zob. zdjęcia wszystkich Aniołów w Galerii..

Zob. zdjęcia wszystkich Aniołów w Galerii..


Wracaj

  


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Ks. Fr Blachnickiego 1 31-535 Kraków
Skip to content