Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie dla Trzecioklasistów „Krakusek” – etap szkolny

W klasie 3a w dniu 10.02.16 odbył się konkurs „Krakusek” na etapie szkolnym, a właściwie klasowym z powodu istnienia jednej klasy trzeciej.

Uczniowie rozwiązali test na bardzo wysokim poziomie. Okazało się, że bardzo dużo informacji historycznych i wiadomości z legend krakowskich zapamiętali. Finalistą konkursu został Filip Zięba, który uzyskał prawie stuprocentową liczbę punktów. Niewiele mniej punktów zdobyli na drugim miejscu Arsen Chrustek i Zuzanna Woźniak, a na trzecim miejscu Maja Zając. Gratulacje. Kolejny etap międzyszkolny odbędzie się na Wawelu w dniu 31.03.16. Trzymajcie kciuki za Filipa. 

Od prawej stoją: Filip Zięba, Arsen Chrustek, Zuzanna Woźniak, Maja Zając.

Skip to content