Wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-3 pt. „Karnawałowe, afrykańskie zwierzątko”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział. Wasze przepiękne prace rozweselają naszą szkołę i umilają nam wspólnie spędzany czas. Życzymy powodzenia w innych konkursach.

Wyniki:

Miejsce 1Oliwia Lumumba Diya – kl. 1aDawid Lumumba Diya – kl. 3aZofia Spyt – kl. 2a Miejsce 3Aleksandra Pawłaszek – 2aWiktoria Szafraniec – kl. 2bSława Korta – kl. 2b
Miejsce 2Julia Ślęczka – kl. 2aFranciszek Cygan – kl. 2aBartosz Bigosiński – kl. 2bWyróżnienia dużeEmilia Soboń – kl. 1bAntoni Pawlak – kl. 1bSzymon Kantor – kl. 2bMaja Zając – kl. 3aSabina Stankiewicz – kl. 2a
Wyróżnienia małe
Alicja Małachowska – kl. 2bFilip Żabówka – kl. 2bFranciszek Heród – kl. 2bAlicja Ferlacka – kl. 2bSzymon Lipszyc – kl. 2bNikodem Radwan – kl. 2aZofia Wójcik – kl. 1bOskar Żabowka – kl. 1bZofia Kozik – kl. 1bOskar Bochenek – kl. 1b
Skip to content