Wyniki konkursu plastycznego dla klas 0 -3 pt. „Jesienne impresje”

W naszej szkole w dniu 09.10.15r. pojawiła się przepiękna wystawa jesiennych prac plastycznych.

Tym sposobem w holu naszej szkoły zagościła złota, polska jesień. Wszystkie prace były zachwycające i trudno było wybrać najpiękniejszą ze wszystkich. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w konkursie. Wyniki konkursu są następujące:

Miejsce 1Maja BazanBartosz BigosińskiOliwia Lumumba DiyaMikołaj Poray – ZbrożekZofia SpytJulia ŚlęczkaMiejsce 2Natasza KołodziejPola LisieckaOla PawłaszekWeronika SurmaZuzanna WoźniakMaciej Zaborowski Miejsce 3Kacper LewandowskiTomasz LipkaAnastazja MikaJulia SiwekEmilka SobońNikola BabulaWyróżnieniaSzymon LipszycGustaw MajcherAla MałachowskaMichał MizeraGabriela NowakZofia Kozik

Skip to content