Wyniki konkursu GALILEO 2015

W marcu uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w kolejnej edycji konkursu z j. angielskiego „GALILEO” dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Nasi uczniowie rywalizowali z uczestnikami z całej Polski i startowali w trzech grupach wiekowych:

Klasy 4 – 1611 uczestników

Klasy 5 – 1693 uczestników

Klasy 6 – 1649 uczestników

Klasę 4a reprezentowało 6 uczniów, klasę 5a – 4  uczennice, a klasę 6a – 8 uczennic.

Najlepsze wyniki uzyskały:Wiktoria Ksieniewicz z kl. 5a – miejsce 7 w Polsce oraz dyplom laureata!Weronika Buła z kl. 5a – miejsce 11 w Polsce oraz dyplom wyróżnieniaAlicja Bigosińska z kl. 4a – 12 miejsce w Polsce oraz dyplom wyróżnieniaAnna Schwarz z kl. 4a – 13 miejsce w Polsce oraz dyplom wyróżnieniaAnna Drewnik z kl. 5a – 13 miejsce w Polsce oraz dyplom wyróżnieniaMaja Kołodziej z kl. 5a – 13 miejsce w Polsce oraz dyplom wyróżnienia

Pozostali uczniowie uplasowali się również na wysokich miejscach, do 30-ego włącznie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Skip to content