Wyjazd młodzieży na projekt szkoleniowy EuroWeek

W dniach 9-13 października 25 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe językowym EuroWeek.

Uczniowie klas V, VI, VII i II gimnazjum wyjechali pod opieką pani Anny Ludwik oraz Eweliny Zuzińskiej. Towarzyszyły nam również mamy 2 uczniów (panie Anna Ginter oraz Katarzyna Kościuszko-Dobosz). W tym roku przebywaliśmy w pięknej uzdrowiskowej miejscowości Długopole Dolne, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej.  Poznaliśmy rówieśników z innych szkół z całej Polski. Program zajęć obejmował różnego rodzaju warsztaty: pracę w grupie, prezentacje i autoprezentacje, mediacje i leadership. Poznaliśmy wiele ciekawostek podczas prezentacji krajów: Meksyku, Tajlandii czy Turcji. Uczyliśmy się tańczyć różne tańce narodowe. W tym roku podobnie jak  w latach wcześniejszych było bardzo wesoło, pracowicie i emocjonująco. Każdego dnia chodziliśmy na spacery, podczas których był czas na rozmowę z wolontariuszami (zawsze w języku angielskim), wieczorami można było poszaleć na dyskotece. Kolejny wyjazd na EuroWeek za rok!  Już nie możemy się doczekać!

Skip to content