Wycieczka w Gorce (Stare Wierchy)

Dnia 10 czerwca uczniowie klas 4-6 wzięli udział w jednodniowej wycieczce krajoznawczo-turystycznej w Gorce.  

Najpierw pojechalismy do Koninek, by stamtad wyjechać kolejką linową na górę Tobołów. Następnie powędrowaliśmy na Stare Wierchy, po drodze zatrzymując się przy obserwatorum astronomicznym na Suchorze. Spacer był okazją do obserwowania natury oraz uwiecznienia jej na niejednym zdjęciu. Przy schronisku Stare Wierchy rozpaliliśmy ognisko, zjedliśmy co nieco, rozegraliśmy mecz piłki nożnej oraz odpoczęliśmy w pięknych okolicznościach przyrody. Z powrotem obraliśmy inny szlak, by dotrzeć do góry Tobołów, a potem zjechać kolejką do Koninek. Górskie powietrze oraz słoneczna pogoda naładowały nasze akumulatory na ostatnią prostą przed wakacjami! 

Skip to content