Wolontariat sportowy w naszej szkole

Wolontariat sportowy w naszej szkole

W niedzielę 17.10.2021r w Krakowie po dwuletniej przerwie odbył się 7 Półmaraton Królewski.

Nasi uczniowie obsługiwali depozyt. Do naszych zadań należał odbiór rzeczy przed biegiem i zwrot ich po ukończonych zawodach. Uczniowie życzyli biegaczom sukcesów podczas biegu. Cieszymy się, że po raz kolejny byliśmy częścią tej sportowej imprezy..
Wolontariusze: Mikołaj Garb. Piotr Leśniak, Maciej Glazar, Julia Ślęczka, Julia Siwek, Gabriela Gradz, Sabina Stankiewicz, Zuzanna Karcz, Alicja Kuraś, Wiktor Pawluk , Antoni Pawluk,  Bartosz Bigosiński, Jagoda Garb, Magdalena Kukucz – Legień, Gabriela Mania, Wiktoria Bajur, Mikołaj Dobrowolski., Ignacy Szalaty, Nikodem Radwan Opiekunem wolontariuszy była mgr Barbara Orłowska.- nauczyciel wf.

Skip to content