Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-52

Wideokonferencja w ramach projektu OTM

W poniedziałek 27 maja uczniowie klasy 6a mieli przyjemność uczestniczyć w wideokonferencji z uczniami z Czech w ramach międzynarodowego projektu Online Teen Magazine prowadzonego przez nauczycielkę języka angielskiego p. Annę Jurczak.

Spotkanie online było zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy uczniów. Wcześniej przygotowali kwestionariusz dla dzieci z innych krajów, pisali raport podsumowujący, tworzyli artykuły na stronę projektu oraz pozowali do zdjęć klasowych.

Podczas wideokonferencji uczniowie mieli okazję się przedstawić oraz poznać swoich kolegów z Ołomuńca. Spotkanie było szansą na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące uczniów pytania. Pomimo niewielkich problemów technicznych, wideokonferencja odniosła sukces. Uczniowie przełamali lody, wygrali ze stresem oraz podszlifowali swoje umiejętności językowe podczas autentycznej komunikacji z kolegami z innego kraju.

Ponieważ projekt cieszy się popularnością wśród uczniów, będzie również prowadzony w przyszłym roku szkolnym. Przed uczniami pojawią się jednak nowe zadania! 

Jeśli jesteście ciekawi naszego projektu, zerknijcie tutaj:

https://onlineteenmagazine.home.blog/

Skip to content