315470240_510794044402250_1149921702632655534_n

Warsztaty z okazji Święta Dziękczynienia w YLRC.

W tegorocznych warsztatach z okazji Święta Dziękczynienia w YLRC wzięła udział klasa 4a. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie historię święta, powtórzyli słownictwo w formie gier językowych „Who am I?” i „Spot the pumpkin pie” oraz wymienili tradycyjne potrawy występujące na świątecznym stole (piosenka „Thanksgiving Feast”). Najwięcej radości przyniosły im zadania „Create your own native girl/boy” oraz budowanie totemów według instrukcji na trzech poziomach trudności. Spotkanie było również okazją do poćwiczenia i wzmocnienia poczucia wdzięczności – dzieci wykonały plakat „Thankful Turkey”, na którym wypisały za co są wdzięczni. Na chętnych czekały pióropusze do samodzielnego wykonania. Wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa.

Happy Thanksgiving!

Nadchodzące wydarzenia można śledzić na oficjalnej stronie YLRC na Facebooku.

Skip to content