328293599_721117722811647_5338379799271549496_n

Walentynki w YLRC

Love is in the air… ! ?

Dzień Świętego Walentego to wspaniała okazja do świętowania miłości do bliskich, ale również do okazywania przyjaźni ważnym dla nas osobom obdarowując ich kartkami i drobnymi upominkami.

Dla nas niespodzianką walentynkową była wizyta pani Valerie Browne, która przybywa w Polsce w ramach programu Fulbright (dzielenie się kulturą, językiem i wiedzą oraz uczenie się o kraju- gospodarzu).

Valerie poprowadziła zajęcia dla klasy 4a i 8a. Opowiedziała o stanie, z którego pochodzi (West Virginia) oraz programie Fulbright. Następnie przybliżyła uczniom historię, tradycje i zwyczaje związane z obchodami Walentynek w Stanach Zjednoczonych. Dzieci utrwaliły słownictwo związane ze świętem i wzięły udział w mini zawodach zadając swoim kolegom i koleżankom pytania walentynkowe. Na koniec dzieci stworzyły własne kartki.

Dziękujemy Valerie za wizytę i już nie możemy się doczekać kolejnej. ?

Skip to content