Turniej - Czerkawski Cup 2021

Turniej – Czerkawski Cup 2021

W niedzielę 29 listopada czworo uczniów naszej szkoły,Michał Hansbach – klasa III,Szymon Jarosz – klasa III,Bartłomiej Kapica – klasa I,Witold Bukowski – klasa I,wzięło udział w turnieju eliminacyjnym do VII edycji turnieju Czerkawski Cup 2021,
reprezentując klub MKS Cracovia Kraków.

Turniej pod patronatem Mariusza Czerkawskiego jest najważniejszym wydarzeniem sportowym dla małych hokeistów. Drużyna zajęła III miejsce uzyskując awans do turnieju finałowego, który odbędzie się na początku przyszłego roku. Dodatkowo Michał Hansbach został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a drużynę poprowadził trener Marcin Cieślak – absolwent SP nr 10.

Drużyna mini hokeja MSK Cracovia Kraków na turnieju eliminacyjnym Czerkawski Cup 2021

Autor zdjęcia A. Pietrzyk

Skip to content