Fot. W. Samoder

Turniej CANPACK w kategorii mini hokej

12 listopada na sąsiadującym z naszą szkołą lodowisku, odbył się „Turniej CANPACK” w kategorii mini hokej. Do składu drużyny Cracovii zostali powołani trzej zawodnicy naszej szkoły: Ryszard Bernuzzi, Witold Bukowski i Olivier Świerzowski-Wróbel. Wszyscy uczęszczają do klasy III. Podczas turnieju rozegrano trzy mecze z rówieśnikami z Nowego Targu, Sanoka i Oświęcimia. W nieoficjalnej klasyfikacji zawodów młodzi hokeiści Pasów z grupy „B” pod wodzą trenera Sebastiana Witowskiego zdobyli pierwsze miejsce, natomiast drużyna z grupy „A”, którą poprowadził Filip Drzewiecki zajęła trzecią pozycję. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Dziękujemy Pani wychowawczyni III klasy oraz kolegom za doping.

Fot. W. Samoder

Skip to content