Szkolny konkurs literowania po angielsku Spelling Bee

Dnia 21.10. 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 10, odbył się szkolny konkurs literowania po angielsku Spelling Bee.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy konkursu byli podzieli na dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas 2-3 oraz uczniowie klas 4-5. Uczniowie biorący udział w konkursie mieli za zadanie m. in.  przeliterować wylosowane wyrazy czy zapisać usłyszane słowa.  Komisja składająca się z 2 osób: p. Anny Kocur (nauczycielka j. angielskiego) oraz p. Anny Matuła (koordynator YLRC) oceniały uczestników pod względem poprawności wykonania zadania.

 Oto wyniki:

Kategoria I

I miejsce

Tymon Sidor

II miejsce

Nikodem Radwan

III miejsce

Zosia Spyt

Wyróżnienia otrzymali:

Kacper Lewandowski

Aleksandra Pawłaszek

Szymon Kantor

Maciej Zaborowski

Kategoria II

I miejsce

Alicja Bigosińska

Liliana Krężołek

Gabriela Suślik

II miejsce

Nikola Knapik

Julia Galas

III miejsce

Arsen Chrustek

Zuzanna Woźniak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content