Szkolne Mikołajki 2015

Wszyscy już od początku grudnia czekamy z niecierpliwością na odwiedziny św. Mikołaja, więc w piątek 04.12.15, jak co roku przebraliśmy się za Mikołajów, renifery, anioły, diabełki.

Po prostu szkoła zaczerwieniła się od naszych ubrań, czapek i gadżetów. Na pewno św. Mikołaj ujrzał nasze przygotowania na jego przyjście i o nas nie zapomni. Tradycyjnie odbył się konkurs na największą ilość dzieci przebranych w stroje godne św. Mikołaja. Każda klasa została uwieczniona przez p. Annę Ginter na zdjęciu, które znajdzie się na kalendarzu klasowym na rok 2016. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas.


AktualnościDec 10, 2015Szkolne Mikołajki 2015Wszyscy już od początku grudnia czekamy z niecierpliwością na odwiedziny św. Mikołaja, więc w piątek 04.12.15, jak co roku przebraliśmy się za Mikołajów, renifery, anioły, diabełki.

Po prostu szkoła zaczerwieniła się od naszych ubrań, czapek i gadżetów. Na pewno św. Mikołaj ujrzał nasze przygotowania na jego przyjście i o nas nie zapomni. Tradycyjnie odbył się konkurs na największą ilość dzieci przebranych w stroje godne św. Mikołaja. Każda klasa została uwieczniona przez p. Annę Ginter na zdjęciu, które znajdzie się na kalendarzu klasowym na rok 2016. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas.Skip to content