Szkolne Jasełka 2015 – relacja Samorządu Uczniowskiego

Dnia 16.12.2015 r. o godz. 17.00 odbyła się szkolna uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia zorganizowana przez siostrę Lucynę Rompałę i panią Elizę Sajewicz. Zostali na nią zaproszeni Nauczyciele i Rodzice.

Na sali gimnastycznej przygotowaliśmy scenę. Na początku Ania i Krzysztof z kl.6 przywitali gości i zapowiedzieli przedstawienie, w którym brali udział uczniowie z kl. 4  i 6. Klasa 4 odegrała jasełka. Oprócz Św. Rodziny, pasterzy i aniołów pojawiły się postacie ze znanych nam bajek, np. rybak z baśni o złotej rybce, sierotka Marysia, Smerfetka, Kopciuszek i Pinokio. Następnie uczniowie z kl.6 deklamowali wiersze o Bożym Narodzeniu. Wspólnie śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy. Potem zabrała głos Pani Dyrektor i złożyła wszystkim życzenia.

Publiczność gorąco oklaskiwała aktorów. Występ świetnie się udał i wszystkim bardzo się podobało.

/Krzysztof Dobosz, Samorząd Uczniowski/

Skip to content