Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-44

Spotkanie ze studentką programu Fulbrighta w YLRC

W środę 6 marca nasze Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego (YLRC) odwiedziła pani Rachel Kessler, która przebywa w Polsce w ramach programu Fulbrighta. Jest to program międzynarodowej wymiany naukowej, który od 60 lat wspiera polsko-amerykańską wymianę akademicką i kulturową. W spotkaniu wzięły udział klasy 6a oraz 5a.

Pani Kessler aktualnie pracuje ze studentami wykładając na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ale z przyjemnością odwiedziła naszych uczniów, by opowiedzieć o życiu, rodzinie i znajomych, swojej miejscowości, czasach szkolnych i uniwersyteckich oraz najważniejszych świętach w Stanach Zjednoczonych. Mieliśmy okazję zadać mnóstwo pytań. Te, na które nie udało się odpowiedzieć podczas zajęć, pani Kessler odpowiedziała mailowo. Upiekła również amerykańskie ciasteczka, które naprawdę wszystkim smakowały! Pani Kessler obiecała odwiedzić nasze Centrum w niedalekiej przyszłości. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! 

Skip to content