Spotkanie z Konsulem USA w Małopolskim Centrum Zasobów Języka Angielskiego

W dniu 09.12.15 w naszej szkole odbyło się bardzo wesołe spotkanie z p. konsulem USA p. Walterem Braunohler.

Podczas spotkania dzieci z klasy pierwszej przebrane za reniferki i inne zwierzątka pod opieką p. Ani Kocur zatańczyły i zaśpiewały świąteczny pląs. Dzieci z klasy trzeciej pod opieką p. Marty Sieńko wspaniale wyrecytowały wiersze o świętach w języku angielskim. Następnie p. Ania Kocur przeczytała dzieciom angielską książeczkę, a potem pan konsul wraz ze swoim gościem przeczytali tekst w języku polskim. Spotkanie zakończyło się zwiedzeniem centrum i wspólnymi zajęciami plastycznymi klasy trzeciej z konsulem. Spotkanie było kolejnym doświadczeniem w nauce języka angielskiego.

Dziękujemy bardzo za pomoc rodzicom w przygotowaniu strojów oraz za pomoc w nauce wierszy.

Skip to content