Spotkanie Świąteczne i Jasełka, pt.: „Cztery pory roku uwielbiajcie Pana”

W Cichą i Świętą Noc Mały a równocześnie WIELKI BÓG
przychodzi na ziemię… Niech obfitość Jego darów i łask spłyną na każdego z nas
i towarzyszą nam przez wszystkie dni NOWEGO ROKU  2017! ….

Dnia 21 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II i III  Szkoły Podstawowej nr 10 pod opieką siostry Katechetki  i pań Wychowawczyń  przygotowali i przedstawili z racji Uroczystości Bożego Narodzenia Spotkanie Świąteczne i Jasełka, pt.: „Cztery pory roku uwielbiajcie Pana”.

Podczas uroczystości świątecznych wystąpili także najmłodsi aktorzy naszej szkoły z przedstawieniem teatralnym w języku angielskim.

Jasełkach a także w Szkolnym Spotkaniu Świątecznym i Wigilijnym uczestniczyła pani Dyrektor Ewa Jaśkowiec, Społeczności ZSO nr 1, Nauczyciele, Personel szkoły, Prezes Fundacji „Alma Spei”, Proboszcz parafii św. Mikołaja ks. Józef Gubała, Rodzice dzieci SP 10, zaproszeni Goście oraz Przyjaciele ZSO nr 1.

Spotkaniu towarzyszyło „światełko betlejemskie” przyniesione do naszej szkoły przez Harcerzy. Płonące światło z Betlejem było wyrazistym znakiem i wezwaniem: „Idźcie i głoście Bóg jest między nami”.

Skip to content