Klasy czwarte robią maski karnawałowe (7)

Spotkanie detektywistyczne klasy 2a z Panią Fishką pt. „Szukamy skarbów starego Podgórza”

W dniu 25.05.18 r. detektywi z klasy 2a wybrali się na kolejne spotkanie z panią Fishką.

Tym razem szukaliśmy ukrytych skarbów na starym Podgórzu. Trasę zaczęliśmy w Rynku Podgórskim. Potem zaglądnęliśmy do kościoła św. Józefa, a następnie znaleźliśmy wskazówki w starych drzewach rosnących w Parku Bednarskiego. Wskazówki z listów zaprowadziły nas na Wzgórze Lasoty, potem do kościółka św. Benedykta, gdzie dowiedzieliśmy się o Czarnej Damie. Najciekawiej było, gdy znaleźliśmy kluczyk. Następnie próbowaliśmy znaleźć do niego komplet czyli odpowiedni zamek. Udało nam się odnaleźć skrzyneczką pełną skarbów. Wycieczka była pełna emocji i niesamowitych wrażeń.

Skip to content