Ślubowanie klasy 1a oraz akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2016 w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie klasy 1.

Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar SP nr 10 w obecności pani dyrektor E. Jaśkowiec i nauczycieli, swoich rodziców, kolegów i koleżanek ze starszych klas oraz gości z okolicznych przedszkoli, że będą wypełniać właściwie swoje obowiązki wobec swojej szkoły, klasy i wszystkich ludzi. Pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów złotym ołówkiem. Po pasowaniu wszyscy wysłuchali występu klasy 1 na, który składał się repertuar piosenek i wierszy. Pani dyrektor złożyła dzieciom serdeczne życzenia w nauce, przedstawiciele klasy 2b w imieniu uczniów z klas 1-3 podarowali klasie „Awaryjne pudełeczko” z przyborami szkolnymi. Po Ślubowaniu i Pasowaniu uczniowie z klas starszych złożyli nauczycielom naszej szkoły życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Ten dzień w szkole był wyjątkowo uroczysty.

Skip to content