medal

Relacja z turnieju hokeja

Jest nam miło poinformować o kolejnych sukcesach naszych hokeistów, grających w barwach klubu Cracovia. Na zakończenie wakacji w dniach 2-3 września w Toruniu drużyna rocznika 2013 i młodsi, zdobyła PIERWSZE miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Rozwijaj się z hokejem 2023”, pod patronatem Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, pokonując 15 drużyn, bez żadnej przegranej. W drużynie zagrali uczniowie klasy IVa – Oliwier Świerzowski-Wróbel (bramka), Ryszard Bernuzzi, Witold Bukowski, Bartłomiej Kapica oraz Igor Lykhobaba. Trenerem drużyny jest Stanisław Urban (absolwent naszej szkoły).

Również w dniach 2-3 września w edycji Turnieju „Rozwijaj się z hokejem 2023” dla rocznika 2015 i młodsi w Oświęcimiu, w drużynie Cracovii wystąpili uczniowie z klasy Ib: Marceli Gut, Kacper Kapica i Radek Wiercioch. Drużyna prowadzona przez trenera Filipa Drzewieckiego zajęła IV miejsce. Gratulujemy uczniom naszej szkoły dobrego rozpoczęcia sezonu.

Skip to content