PROJEKT „TERAZ KSIĄŻKA”

BIBLIOGRAFIA(DO WYBORU JEDNA KSIĄŻKA) „SPRĘŻYNA” MAŁGORZATA MUSIEROWICZ „McDusia” MAŁGORZATA MUSIEROWICZ„CZARNA POLEWKA” MAŁGORZATA MUSIEROWICZ„MIESZKO, TY WIKINGU” GRAŻYNA BĄKIEWICZ„KAZIMIERZU, SKĄD TA FORSA” GRAŻYNA BĄKIEWICZ„PAN SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE” ZBIGNIEW NIENACKI„KSIĘGA STRACHÓW” ZBIGNIEW NIENACKI„KSIĄŻĘ KASPIAN” C.S LEWIS„PODRÓZ WĘDROWCA DO SWITU” C.S LEWIS„SREBRNE KRZESŁO” C.S LEWIS„KOŃ I JEGO CHŁOPIEC” C.S LEWIS„SIOSTRZENIEC CZRODZIEJA” C.S LEWIS„OSTATNIA BITWA” C.S LEWIS„HISTORIA ŻÓŁTEJ CIŻEMKI” ANTONINA DOMAŃSKA„PRZYPADKI ROBINSONA CRUZOE” DANIEL DEFOE

KROK PIERWSZY!

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE LEKTURĘ!

(DO 15 LISTOPADA

SPRAWDZENIE ZNAJOMOŚCI TREŚCI, ZAPROJEKTOWANIE POMYSŁOWEJ STRONY TYTUŁOWEJ W DOWOLNEJ FORMIE WYBRANEJ KSIĄŻKI, Z HASŁEM ZACHĘCAJĄCYM DO JEJ PRZECZYTANIA)

KROK DRUGI

(CIEKAWE PREZENTACJE KLASOWE KSIĄŻEK W CELU ZACHĘCENIA KLASY DO ICH PRZECZYTANIA, 16,17,18 LISTOPADA, ZAKOŃCZONE WYSTAWĄ PRAC)

KROK TRZECI

(PIĘKNE CZYTANIE LUB WYGŁOSZENIE Z PAMIĘCI WYBRANEGO FRAGMENTU KSIĄŻKI W KLASIE,

1,2 GRUDNIA)

KROK CZWARTY

(POLONISTYCZNO- KARNAWAŁOWA PARADA BOHATERÓW WYBRANEJ LEKTURY W KLASACH I CAŁEJ SZKOLE  24 STYCZNIA)

KROK PIĄTY

(W KAŻDEJ KLASIE ZOSTANIE WYŁONIONYCH TRZECH ZWYCIĘZCÓW, KTÓRZY PRZEDSTAWIĄ SWOJE PROJEKTY W KLASACH 1-3, LUTY, MARZEC)

OCZYWIŚCIE PRZEWIDZIANE NAGRODY, SŁODKOŚCI I ŚWIETNA ZABAWA!!!

ZAPRASZAMY

Skip to content