Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-71

Pokaz finałowy integracyjnych warsztatów tanecznych

W piątek 29 listopada klasy 7a i 8a uczestniczyły w finałowym pokazie integracyjnych warsztatów tanecznych, które miały miejsce w Centrum Sportu Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenie poprowadziła profesjonalna  grupa  niepełnosprawnych tancerzy amerykańskich REVoutions Dance z Florydy i Kalifornii. Pokaz odbył się z udziałem Konsula Generalnego USA w Krakowie Patricka Slowinskiego oraz przedstawicieli Urzędu Miasta Krakowa.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć układy choreograficzne wykonywane zarówno przez profesjonalnych tancerzy, jak i osoby niepełnosprawne.  Spektakl był bardzo wzruszający, a umiejętności i zaangażowanie tancerzy wzbudziły podziw niejednego widza.

Relacja fotograficzna dostępna na oficjalnej stronie Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych na Facebooku: https://www.facebook.com/krakow.usconsulate/posts/10157783967088774

Skip to content