Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-58

Notatka do gazetki Dzielnica II

Szkoła Podstawowa nr 10 wspólnie ze SP nr 148 reprezentowała MOS Kraków – Zachód w XV Wieloboju Morskim i Konkursie Wiedzy Marynistycznej i Historii 2 Dywizjonu Transportowo – Minowego o „Złotą Kotwicę Marynarki Wojennej RP” w Świnoujściu, który odbył się w dniach od 06.06.2019 do 09.06.2019r.

Uczniowie zajęli 3 miejsce w wieloboju morskim i 2 miejsce w konkursie wiedzy marynistycznej i historii 2 Dywizjonu Transportowo – Minowego. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowali uczniowie : Damian Kapa, Arsen Chrustek i Filip Zięba,  opiekunem drużyny była mgr Barbara Orłowska nauczyciel SP 10,  kierownikiem mgr Tadeusz Wabik nauczyciel MOS Zachód. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat reprezentują miasto Kraków w w/w zawodach miast – okrętów, ze znaczącymi sukcesami.

Dyplom II miejsce

Dyplom III miejsce

Skip to content