Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-70

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie

Sprawozdanie

Uczennice naszej szkoły: Jagoda Garb kl.4a, Magdalena Kukucz – Legień kl.4a i Oliwia Lumumba Diya kl.5a  uczestniczyły w Mistrzostwa Krakowa w badmintonie. Zawody rozgrywane były 22.11.2019r. na hali Com Com Zone. Rozegrały 6 meczów z następującymi szkołami:  SPnr 129,  85, 64, św. Jadwiga, 47 i B.Molli. Zawody Zakończyły osiągnięciem 3 miejsca w zawodach. Otrzymały brązowe medale, dyplom oraz pamiątkową statuetkę. Opiekunem była Barbara Orłowska. Gratulacje !!! W zawodach badmintona rangi Mistrzostwa Krakowa startowali również chłopcy którzy zajęli 5 miejsce. Uczestniczyli następujący uczniowie: Tomasz Pięta kl.4a, Maksymilian Kukucz – Legień kl.5a oraz Piotr Leśniak kl.6a również wielkie brawa !!!

Skip to content