1681722040954

Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie w słowackim Presovie.

Hokeiści z klasy IIIa Witek, Oliwier oraz Rysiek wraz z zespołem Minihokeja Akademii Hokejowej Cracovii-Canpack wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie w słowackim Presovie. W turnieju wzięło udział 14 drużyn. Zawodnicy mieli okazję rozegrać mecze z bardzo dobrymi i mocnymi zespołami: HK Slovan Gelnica, HS Presov, Slavia Presov, Liptovsky Mikulas, HC Humenske Levy, HK Sabinov oraz HS Presov B. W sumie rozegraliśmy przez te dwa dni 7 meczów z czego 2 wygraliśmy a jeden zremisowaliśmy. W przerwie Turnieju wybrani zawodnicy mogli sprawdzić się w konkurencjach rodem z NHL czyli wyścig na czas, celność strzałów oraz najlepszy bramkarz. Było wiele pozytywnych wrażeń i świetna integracja całego zespołu.

Skip to content