hieronim

MAMY TO. WOW!

Wygraliśmy. Trzy dziewczyny z naszej szkoły dostały się do etapu wojewódzkiego małopolskiego konkursu biblijnego. Dwie z nich to finalistki: Zofia Kozak z kl. VI i Jagoda Garb z kl. VIII. Zaś Anna Lewandowska został laureatką. Gratulujemy! I cieszymy się z nimi wszyscy!

To nie tylko szczęściary – za tym stoi rzetelna wiedza i trochę pracy zdobywanej metodą projektową.

Czy Ty przeczytałeś choć jedną Ewangelię? A one cytują z pamięci Mateusza! Mogłyby Cię oprowadzić po miejscach związanych z Jezusem, przybliżając zwyczaje żydowskie i ówczesną sytuację polityczną, poznały słówka greckie, a także mnóstwo arcydzieł malarskich i filmy.

Warto było uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Za rok i Ty możesz spróbować. Pamiętaj: Projekt Hieronim!

s. Alicja Rutkowska

Skip to content