Konkurs plastyczny dla klas 1-6 „Anioł szczęścia” 2017

W tym roku znowu podziwialiśmy na wystawie pt. „Anioł szczęścia 2017” wyjątkowo ciekawe pomysły przedstawiające postać anioła. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Oto wyniki konkursu, które jury podało do wiadomości. Anioły zostały wydrukowane na zakładkach z małym kalendarzem i informacjami o naszej szkole.

Miejsce 1Jacek Kossowicz-Reroń – kl. 3bPatryk Lipiński – kl. 3bKarol Popiela – kl. 1bTomasz Lipka – kl. 2aWeronika Nowak – kl. 2bZuzanna Kotas – kl. 1bMiejsce 2Alicja Małachowska – kl. 1bJudyta Rudzik – kl. 1bOla Pawłaszek – -kl. 3aRoksana Tynka – kl. 1bSzymon Kantor – kl. 3bZdzisław Hanasiewicz – kl. 1aZofia Kozik – kl. 2b
Miejsce 3Antoni Pawluk – 2bFilip Kornaś – kl. 1aFranciszek Heród – kl. 3bInga Kotowicz – kl. 3bMateusz Nowak – kl. 2bOskar Bochenek –kl. 2bWyróżnienia specjalneMaciej Zaborowski – kl. 3aSabina Stankiewicz – kl. 3a
Skip to content