Klasy czwarte robią maski karnawałowe (2)

Konkurs j. angielskiego SING WITH ME

W piątek 13 kwietnia odbył się szkolny konkurs języka angielskiego SING WITH ME dla klas IV – VII oraz II i III gimnazjum.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i sceniczne, prezentując współczesne utwory, np. Alana Walkera,Imagine Dragons czy Marshmello & Anne-Marie. Uczniowie mogli śpiewać solo, w duetach lub w małych grupach. Jury oceniało zdolności wokalne, interpretację utworu, poprawne tempo oraz wymowę i akcent. Jury w składzie Anna Nowak i Ewelina Zuzińska postanowiło nagrodzić następujące osoby: I miejsce ex aequoGabriela Gradzi i Alicja Kuraś z klasy 4aMaria Kawalec i Magdalena Luzar z klasy 6a wyróżnienieGabriela Suślik z klasy 7a Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Skip to content