kolendowanie

Kolędowanie po angielsku 2022/2023

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, wspólnoty i … śpiewu. Dlatego postanowiliśmy pokolędować całą społecznością uczniowską, i to po angielsku!

Każda klasa przygotowała swoją piosenkę świąteczną, a ponieważ mini-koncert miał formę karaoke wszyscy mieli okazję do włączenia się.

Jako pierwsi wystąpili nasi najmłodsi uczniowie klas 1-3, którzy uczęszczają na koło czytelniczo-teatralne do Young Learners Resource Center. Zaśpiewali utwór „Let it snow” przenosząc nas w świat pełen śniegu. Klasa 4a przesłała najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne  śpiewając “We wish you a Merry Christmas” . Klasa 5a wykonała „I Saw Three Ships Come Sailing in”, zaś klasa 6a „Merry Christmas Everyone” – utwory, które przywołały niezwykłą świąteczną atmosferę. Klasa 7a przypomniała popularne „Last Christmas”, a klasa 8a wykonała „Winter Wonderland”, mówiącej o magicznej, zimowej krainie. Klasa 8b, jako ostatnia,  zaśpiewała “Rocking Aroud the Christmas Tree”. Na zakończenie wszyscy uczniowie wykonali najpopularniejszą kolędę na świecie „Silent Night”.

Gratulujemy naszym artystom wspaniałych występów!

Skip to content