20230321_090428

Kiermasz Książek Przeczytanych -szkolna akcja charytatywna.

Popularność jaką cieszył się Szkolny Kiermasz Książek Przeczytanych zorganizowany 21 marca  przeszedł najśmielsze oczekiwana organizatorów tej akcji! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę. 
Dziękujemy  darczyńcom – uczniom, rodzicom, nauczycielom, oraz wszystkim kupującym, a szczególnie tym Rodzicom, których  datki przewyższały o wiele wartość zakupionych książek. Jesteście Państwo wspaniali w swojej hojności! Serdecznie dziękujemy też uczennicom z klasy szóstej, które z wielką pasją i zaangażowaniem  obsługiwały nasze stoisko. 
Udało nam się sprzedać wszystkie książki, a dochód, który wniósł  siedemset  cztery złote, został w całości przekazany na rzecz Fundacji Alma Spei – Hospicjum Domowego dla Dzieci. 
Dziękujemy za wielkie serce, wspaniałą współpracę i do zobaczenia za rok!

Skip to content