IMPREZA KARNAWAŁOWA KLASY 4A

Poniżej relacje uczniów..

W dniu 12 stycznia 2018 roku, nasza klasa 4a na trzeciej lekcji  zorganizowała imprezę karnawałową. W imprezie uczestniczyła cała klasa oraz nasza wychowawczyni.   Pani zaproponowała ,aby impreza odbyła się pod hasłem Zdrowa żywność. Zaangażowała się w to cała klasa.  Niektórzy przynieśli pyszne kanapki ,a jeszcze inni szaszłyki owocowe.  Michał był D-dżejem ,a Mikołaj mu pomagał.Niektórzy uczniowie naszej klasy jedli ,a inni szaleli przy muzyce.Nasza Pani wychowawczyni tańczyła obok tablicy,a Martyna tańczyła na krześle.Impreza skończyła się na piątej lekcji.Wszyscy żałowali ,że trwała tak krótko.Moim zdaniem impreza była cool!Za rok powinniśmy powtórzyć imprezę , pod  hasłem Niezdrowa żywność:) 

Sabina Stankiewicz kl. IV a 
____________ Dzień w szkole zaczął się jak zawsze. Był to piątek 12.01.2018r.-pierwsza lekcja- to matematyka, po niej informatyka, a na trzeciej lekcji- impreza karnawałowa. Wcześniej zostaliśmy podzieleni na mniejsze grupy, które miały przygotować jakieś pyszne przekąski do jedzenia i do picia z tej okazji. Ja przygotowywałem szaszłyki owocowe – były pyszne… a przede wszystkim bardzo zdrowe. Były tam również inne przysmaki jak : herbatniki z nutellą, kanapki z sałatą, pomidorem, masłem, szynką, ogórkiem, soki, napoje itp. Wszystko ręcznie wykonywane przez nas. Po tej uczcie z różnymi smakołykami i zaspokojeniu głodu- impreza się rozkręciła… zaczęliśmy tańczyć w rymie naszych ulubionych piosenek… Kiedy przyszedł czas zakończenia imprezy zaczęliśmy sprzątać, gdy zadzwonił dzwonek i trzeba było powrócić do rzeczywistości, tj na kolejne lekcje. Impreza ta – bardzo udana- była początkiem naszych wspólnych klasowych spotkań, zabaw…. kolejnych imprez….. Maciej Zaborowski kl.4a

Skip to content