Dzień Otwarty

Dzień Otwarty SP 10

Dziewiątego marca odbył się Dzień Otwarty SP 10. Jest to jeden z tych dni w roku szkolnym, który zawsze wyczekujemy z dużą ekscytacją i zaciekawieniem. Staramy się odwiedzającym nas Gościom pokazać to, co jest w naszej szkole wyjątkowego. W tegorocznej edycji, w role przewodników wcielił się nasz niezawodny Samorząd Uczniowski. Jeśli coś jest niewykonalne, to nie mówcie tego naszemu SU – oni przyjdą i to zrobią na ocenę celującą! Wedle wcześniej ustalonego „planu wycieczki” uczniowie prezentowali ważne punkty na mapie Naszej Szkoły. Towarzyszyli przez cały czas odwiedzającym szkołę rodzicom oraz swoim przyszłym kolegom, by Ci nie zgubili się w labiryncie korytarzy. Kadra pedagogiczna na czele z Panią Dyrektor, chętnie odpowiadała na wszystkie nurtujące rodziców pytania. Co jest w Naszej Szkole wyjątkowego? My powiedzielibyśmy, że wszystko! A jeśli mamy wskazać tylko kilka atutów, to nasz wybór pada na wspaniałą atmosferę, prężnie działający samorząd uczniowski, świetnie wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną umiejąca przekazać wiedzę, możliwości rozwoju w naszych pasjach, opiekę, dodatkowe zajęcia i to, że u w naszej szkole czujemy się jak w domu. Wybór jest chyba prosty? SP 10!

Skip to content