Bal Karnawałowy pt. „W Afryce” dla dzieci z klas 0-3 / Konkurs na najciekawszą fryzurę Karnafryz 2016

W dniu 04.02.2016 odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy pod nazwą „W Afryce”.

Elementy dekoracji balowej stworzyły dzieci podczas zajęć plastycznych w klubie plastycznym „Dziesiąteczka” oraz uczniowie klasy 3a. Wszystkie części dekoracji umocowali na sali balowej rodzice z klas 1 – 3 i należą im się ogromne podziękowania za pomoc. W tym roku gościliśmy przedszkolaki z Przedszkola nr 90, a uczennice z klasy 6a tańczyły razem ze wszystkimi pomagając nauczycielom w opiece nad dziećmi. Podczas tańców w wesołych, dyskotekowych rytmach dzieci uczestniczyły w ciekawych konkursach, które prowadziła pani wodzirej Magda. Odbył się również tradycyjny konkurs na najciekawszą fryzurę Karnafryz. Pomysłowość uczniów, rodziców i innych krewnych w tworzeniu fryzur z włosów i nie tylko nie ma granic. Zaskoczyły nas fryzury ze słomy, z drucików kreatywnych z oczami, z tasiemek, kapeluszowo-pluszowe, piórkowe i przeróżne przeplatanki. Członkowie jury mieli bardzo trudne zadanie, aby odpowiednio przyznać nagrody.

Dziękujemy pani wodzirej Magdzie za wspaniałą zabawę.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w dekorowaniu sali na zabawę karnawałową i za zaangażowanie w przygotowaniu strojów i ciekawych fryzur.

Życzymy kreatywności w przyszłym roku.

Król Balu – Bartosz Bigosiński, Królowa Balu – Alicja Małachowska
Więcej zdjęć – w Galerii..

Skip to content