prezent na dzień chłopaka

Idealne książki na dzień chłopaka!

Dzień chłopaka już niebawem, dlatego to najlepszy moment, aby zacząć rozglądać się za idealnym prezentem. Dobrze jest znaleźć coś, co będzie ciekawe, nawiąże do zainteresowań ukochanego lub przyjaciela, a także coś, co sprawi mu mnóstwo radości. W tym celu świetnie sprawdzą się książki! Jest ich na tyle dużo, że dla każdego można wybrać coś idealnego. Pozycje takie jak “Battle Royale” Koushun Takami czy “Wyspa niebieskich lisów” Stephena R. Bowna to tylko kilka, z wielu możliwości. Jaką książkę wybrać na dzień chłopaka? 

Książki idealne na prezent dla wszystkich chłopaków

Książka to zawsze doskonały prezent na dzień chłopaka. Upominek można wybierać wśród wielu ciekawych reportaży, fantastyki, kryminałów, sci-fi, poradników i mnóstwa innych. Bez problemu można znaleźć taką literaturę, która na pewno zachwyci obdarowywaną osobę. Znajdzie się coś dla fanów gotowania, majsterkowania, true-crime, sportu, ekologii i w zasadzie każdej innej pasji. Do każdej książki można dołączyć drobną dedykację, aby ta konkretna sztuka stała się naprawdę wyjątkowa. Jako prezent dla chłopaka świetnie sprawdzą się takie pozycje jak: 

– “Wojny konsolowe” Blake J. Harris
– “Księga cmentarna” Neil Gaiman
– “Opowieści tajemnicze i szalone” Edgar Allan Poe
– “Metro 2033” Dmitry Glukhovsky
– “Bajki robotów” Stanisław Lem
– “Ostatnie życzenie. Wiedźmin.” Andrzej Sapkowski
– “Folwark Zwierzęcy” George Orwell
– “Hel 3” Jarosław Grzędowicz

Jaki prezent wybrać dla mola książkowego? 

Wybór prezentu dla chłopaka, który nie czyta za dużo, jest dużo łatwiejszy, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Nieco inaczej jest w przypadku tych osób, które książki czytają nałogowo. Łatwo jest popełnić gafę i kupić coś, co chłopak ma już na swojej półce. Na szczęście można sobie z tym problemem poradzić na kilka sposobów. Dobrym wyborem będzie śledzenie nowości i wybranie tej książki, która dopiero ma swoją premierę. Ciekawym pomysłem może być także wybranie kolekcjonerskiej edycji jakiejś książki, bo piękne wydanie na pewno ucieszy każdego czytelnika. Do lektury warto dołączyć piękną zakładkę, która będzie doskonałym uzupełnieniem prezentu.